Silah Oyunları

silah oyunları nasıl oynanırÇekilmeyi Bekleyen Tetikler : Silah Oyunları

Yaşadığımız toplumun en temel özelliği ataerkil yapıdan oluşmasıdır. Hayatı öğrenmeye başladığımız ilk dakikalarda bizlere aşılanan ‘at,avrat,silah’ kavramın sahip çıkmamız gereken şeyler olduğunu söylüyor. Silah oyunları dünyası işte tam burada bizlerin yardımına koşuyor. Aslında silah kullanmak kötüdür. Yaralaya bilir, her an bir oyunmuşcasına birilerini öldürebiliriz. silah oyunları oynaOnun için silahlardaki tatları almak, gerçek seslerini duymak ve hedefi 12’den vurmak istiyorsak oyun kapıları sizlere sonuna kadar açılmış durumda. Silah Oyunları her ne kadar elimize aldığımız demir yığını kadar gerçekliği yansıtmasa da geliştirilen oyun efektleri, gerçeği yansıtan figüranlarıyla bizleri kendisine çekiyor. Çoğu oyun branşı mutlaka silahı kendi içinde barındır. İster eğlenceli olsun, ister macera dolu aksiyon oyunu olsun karşımıza farklı türlerde oyun silahları çıkmakta. Rastgele sağa sola savurmaktan bıkmadığımız mermiler ile gerçekte yapamadığımız tüm hasretimizi gidermiş oluruz.

silah oyunları pc oyunuSilah Oyunları Kalp Atışlarınızda Farklılıklar Yaratabilir

Aksiyon oyunları ‘nın olmazsa olmazı olan silahlar; her zaman daha yenilikçi halleriyle karşımıza çıkıyor. Düşmana kitlenme özellikleri, hedeften şaşma hesaplamaları ile Silah oyunları çeşitli silahlar hakkında bilgi edinmemizi sağlıyor. Gerçeklik payı olan oyunlarda dünya üzerindeki tüm silahlarla tanışmanız mümkün. En küçüğünden, en büyüğüne kadar farklı özellikler taşıyan silah oyunları gerçek sesleri ile bütünleştiğinde inanılmaz zevk almamıza yarıyor. Kimi zaman oyunda arabaları havaya uçurmamıza, kimi zaman bir düşmanın tam silah oyunları açıklamasıkafasına sıkmaya yarayan saymakla bitiremeyeceğimiz özellikleri olan işin içine katılmış cazibesiyle bizlere doyumsuz zevk ve hırs katıyor. Çatışma anında tek yanınızda olan oyun silahınız o an her şeyin hakimi sizmişsiniz hissini yaşatıyor. Sıcak oyun çatışmaları kullanıcının tam istediği yerdir. Farklı efektler ve sesleri ile oyuna dahil edilen diğer materyaller oyunda yerinizi kaptırmamanız için sizi tetiği çekmeye mahkum bırakıyor. Çekilen tetiğin ardından başlayan mermi yağmuru sizleri daha fazla mermi harcaması yapmamak için durduruyor. Tam o anda oyuna giren diğer silahlar işin tuzu biberi oluyor.

silah oyunlarI hakkInda bilgilerVurmaktan Usanmayan Silah Oyunları Karakterleri

En çılgın tipleri, piskopat duruşları ile Oyun silahları başka kimin eline bu kadar yakışırdı bilmiyoruz. Vereceğimiz oyun örnekleri ile sizlerde hak vereceksiniz. Bu çılgın adamlardan biri Max Payne ve Gta oyun karakteri Cj. Max Payne’nin adını illaki bir yerlerde duymuşsunuzdur. Peşinden gittiği intikam ateşi onu profesyonel bir silah kullanıcı haline getirdi. Oyun silahları ona o kadar yakışıyor ki piyasaya çıkan oyunları ‘na baktığımızda karakterimizin elinde bir silah bulunmakta. Usta bir silahşör havası taşıyan yapısı, onunla birlikte oyun silahları konusunda ustalaşmamızı sağlıyor. Bir diğer oyun karakterimiz Gta başrol kahramanı CJ, aslında bizler için kendini bozuyor. Oyun şifreleri ulaşımı o kadar basit ki zorda kaldığımız anlarda devreye girerek oyunda bölüm atlamamızı sağlıyor. Silah OYUNLARI konusunda elinde çokça çeşit bulunduran Gta silah oyunlarI indiroyunu daha önce bahsettiğimiz gerçekte silahla yapamadığımız tüm çılgınlıkları burada bize yaptırıyor. Gta silah şifresi girdiğimiz anda ortalığı yaylım ateşi altına alıyoruz. Kuş bile kafasını çıkarsa yuvasından bir mermide ona sallıyoruz. Oyunda bazukalardan tutunda, el bombasına kadar bir çok patlayıcı ve ateşleyici silahın olması bizleri kendine çekerek az biraz da olsa o jarjörü dibine kadar boşaltma fırsatını sunuyor. Oyun; bombalamaya başladığımız ilk andan itibaren içimizdeki dürtülerin sakinleşmesine katkı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın