Sniper Ghost Warrior 2

 sniper ghost warrior örnek açıklaması

Sniper Ghost Warrior 2 15 Ocak 2013 De Sizlerle !

Oyun yaratıcı City Interactive oyunu çok yüksek beklentiler içerisinde kullanıcısı ile buluşturuyor. Bunda önceki diğer oyunlara bakıldığında meydana gelmiş grafik sorunları sebebiyle sniper ghost warrior 2 daha düzgün efektleri ve iyi edilmiş grafikleri ile karşımızda yerini alıyor. Diğer oyun grafikleri arasından daha çok oyunu geçerek sıralamadaki yerini aldı. Oyunun bir özet videosunu daha önce izleme imkanı olanlar bilebilirler. Beklenen bu oyunu sonunda piyasadaki oluş tarihine karar verilerek 15 Ocak 2013 olacağı kesinleşti.

 

 sniper ghost warrior 2 nasıl oynanırSniper Ghost Warrior 2 Sizleri Peşinden Götürmek için Geliyor 

Geçmişteki oyunlardan alışkanlık edindiğimiz sniper kullanma sanatı için ilk kafamızda oluşacak oyun kesinlikle budur. Grafikte göstermiş olduğu farklılık diğer oyunlar için adeta bir kabus olmuş durumda. En son çıkan firmanın yeni oyun için yani Sniper Ghost Warrior 2 beklentileri bir hayli yüksek durumda. Çünkü sahneler o kadar iyi ki adeta bir sinema filminin içinde hissiyatını sizlere yaşatıyor ve görsellik hep ön planda tutulmuş durumda. Silahınızı ateşleyin ve duvar delen mermiler ile dümanı kafasından vurun, bu tam bir zevk almanızı sağlayacaktır. Oyun en çok karşımıza yeni efektleri, yeni sahneleri ve tümüyle düzeltilmiş hataları ile eski oyundan çok farklı bir şekil bizleri kendine çekiyor. Sakin ve kuş uçmayan ortamlarda ses getircek tek ellik atışlarınıza dikkat edin. Çünkü oyun isimi gibi keskin vurma yeteniğinizi ortaya çıkaracak. Karşınızdakileri kovalarken iz sürdüğünüzde en ön planda tutulan oyun kamuflajı diğer serilerde olduğu gibi yine çok dikkatli ve temkinli hareket etmemiz için bizleri uyarıyor. Kullanmakdan sakınmayacağınız kancanızı seri kullanın.

 sniper ghost warrior oyun hileleriVazgeçilmez Oyunlar Arasında Sniper Ghost Warrior 2 

Oyun listeleri her geçen gün değişiyor. Bu hızı yakalamak mümkün değil ancak o sıralamada olmak çok basit. Yeterki oyunun teması, kullanıcı ile bütünlüğü ve daha farklı tüm faktörler bu sıralamayı etkiler. İşte tüm bu faktörlere cevap veren SNIPER GHOST WARRIOR 2  bu yıl bizlere güzel tatlar veriyor.

Bir Cevap Yazın