Crysis 3

Crysis 3 oyun hileleri

Crysis 3 İntikam için geldi :

Bundan önceki serinin orta bölümde büyük kavganın ardından Prophet (ALCATRAZ), bir şekilde hapsin yolunu görmesi sağlayan Crynet emmeline ulaşıyor ve dünya tarihinin görmemiş olduğu en destekli işgali gerçekleştirip hedefine ulaşıyor. Sahnede açılan 3. perde oyunda Ceph tarafından gerçekleştirilen istilanın devamını gözlerimizin önüne seriyor. Oyun kurgusu kahramanları tarafından  Prophet yine herşeyin üstesinden gelmek için sabırsızlıkla bekliyor. Onun bize anlattığı tamami ile oyunun İntikam amacı ve dünyalarını geri kazanma çabası olduğunu ifade ediyor. Başlıca yapılması gerekenler dışında bu kez farklı görevlerde bizleri beklemekte. Crysis 3 yapımcıları bunun bizlere açık dünya oyunu olarak yapıldığının yani sandbox olarak sunulduğunu belirtiyor. Oyunda asla farklı  dış etkenler veya çizgiler gibi bir durum kesinlikle bizleri beklemiyor.
Crysis 3 oyunu kurallarıBu Şehirdeki Bahçelerde Savaşmaya Hazırlıklı Olun

Serinin birinci oyununda hep ağacın, ormanın için savaştık. Crysis 2 ise bizleri tamami ile farklı bir ortama götürerek şehirsel yapıların olduğu farklı mekanlara taşıdı ve bu grafikler oyun dünyaları içerinde dik bir şekilde hareket edilen özellikleri bölümlerdeki atraksiyonları dahada güçlendirmemizi sağlamış oldu. Oyundaki crysis 3 mantelitesi diğer serilerden de parçalar taşıyarak karma bir yenilikle bizleri kendise hayran bırakacak gibi gözüküyor. New york şehri aldığı saldırıyı gizlemeyez duruma gelmiş. Çünkü diğer serilerdeki yeşil bolluğu burda da karşımıza yolların, arabaların sarmaşık tarzı çiçekler ile kaplandığını gösteriyor. Alıntıların olduğu bu yeni kuşak oyun ortaya Crysis 3 gibi çok etkileyici oyunu gözler önüne seriyor.

Şehirdeki Orman Oyunları Ayak Bağınız Olmasın :

Crysis 3 nasıl oynanır

Bir önceki seride akıllarda soru işareti bırakan Prophet Crysis3 ile dostluğunu ve vazgeçmediğini bizlere gösteriyor. Üstüne düşmemiz gereken konu Cell Corporation denilen bu düzen dışı emperyalist şirketi yok etmek. Bu çılgın ve amacı bozuk şirket New York’u adeta işgal etmiş birde yetmezmiş gibi Nanodome yalanı ile diğer canlıları koruma altına aldığı uyduruk hikayesi ile milleti kandırmaya çalışıyor. Hedefleri çok açık; Dünyayı ele almak! Prophet vakit kaybetmeksizin şehre gidiyor ve düşmanının Nanodome ve onun yanında olan herşeyin ona karşı olduğunun farkına varıyor. Ancak oyun onlar için kabusa dönüşecek. Çünkü başta sizler olmak üzere oyunun yardımcı dalları devreye giriyor. Bunlardan bir kaçını sizinle hemen paylaşalım NanoSuit devamında vazgeçilmezler oklar. Örneğin; Şaşırtıcı elektro başlık (Elektro Arrow) gibi daha bir çok oyun yan destekleyicileri bizlerin yanında olmaya devam edecek.

Crysis 3 oyunu oyna

Crysis 3” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın