Max Payne 3

max payne 3 oyunu hakkındaMax Payne 3 Adalar Ülkesi Brezilya’da

Vazgeçemeyeceğimiz ve akıllardan silinmesi zor bir işe imza atan Max Payne 3 oyunu, çok yakın bir zamanda oyun sevenleri ile buluştu. Oyun karakter yapısı olarak ve kullanıcılara verdiği zevkle çok unutulmazlar arasında yerini almış durumdadır. Daha önceki oyun bölümlerinde Max’in ailesi çeteler tarafından öldürülmüştü. Bizlerinde yardım ile bu intikam temalı oyunda ailenin öcünü hep birlikte almıştık. Baş kahramanımızın en çekiçi özellikleri arasında beslediği nefreti, oyun çeteleri ile verdiği mücadele bizleri kendine bağlıyor demek çok doğru olur aslında. Oyun dünyası kimilerine göre bu acımasız duygulu ve intikam yüklü bu kişiyi oyun karakteri özelliklerinden en başlarda olmasına destek çıkıyor.

max payne 3 online oyun hilesiOyundaki Max Payne 3 karakterleri ve figuranları tamamı ile değişmiş durumda :

Oyuna giriş kısmında karşımıza çıkan klasik anlatım videosu bizleri hikayeyi anlamamız için kısa bir süre başında tutuyor. Video içeriği Max’in değişen yaşam biçimi, yaşadağı yer ve işlerinden güçlerinden bahsediyor. Max Payne 3 kendini başkasının işlerine vermiş ve yeni işi olan karakterine yakışan Kişisel korumalık görevini üstlenmiş. Bunun yanı sıra zaman zaman dostlarıylada görüşüp onlarında işlerine el attığını görüyoruz. Oyun olayları ilk etapta yapılan bir davette karşımıza çıkıyor. Silahlı bir kaç adam tarafından taranmaya başlanan ortalık bir anda adrenalinin vücuda yüklenmesine neden oluyor. Parmaklarımıza yüklenen sinir ile birlikte artık bizim sıramız geliyor başlıyor: Bir kaçını indir dostum! İndirdiğimiz adamları bir kenara bırakıp maceranın başlamış olduğunu anlatan ve bütün oyunlar için geçerli anlatım sizlere biraz daha fazla hikayeden ve yapılacaklardan bahsediyor. Bu anlatım emin olun oyun içerisinden sizlerin çok yardımcısı olacak. Daha önceki oyunlar içersinde bulunan ve yine bu serüvende de çok işimize yarayacak bullet time uygulaması burada da sizlere kolaylık sağlamak amacıyla sizi bekliyor. Yapacağının hızlı oyun hareketleri ile artık tecrübe edindiğiniz ve yapması en mükemmel hareketlerde head shot hareket kabiliyeti bizlere doyumsuz tat veriyor.max payne 3 fırsat oyunu

Heyecanlı ve kesintisiz oyun için Max Payne 3 seçin :

İstediğiniz ve bir oyundan almak istediğiniz bütün zevkler burada. Oyun sahneleri bir o kadar değişik ki yağmur gibi üstünüze gelen maddeleri taşıyabildiğiniz 3 silah özelliği ile savurmayı başarabilirsiniz.  Max Payne 3 diğer oyunlarına göre farklılık yaratmaya devam ediyor. Silahlardaki mermileri en asgari düzeyde harcama yapmamız işin bullet time seçeneği ile tasarruf etmemize yardımcı oluyor. Girmiş olduğunuz çeteler arası silahlı kapışmalarda daha az mermi sıkmak için kitlenme özelliği sayesinde tek atışta düşmanı halt etmemize yarıyor. Oyun bizi yönlendirmek ve yapacaklarımızı bilmemiz için grinds başlığı altında bir çok yapılması gereken işlerin listesini sunuyor. Oyun listesi aslında oldukça kabarık ve yapılacaklar sizi etkileyebilir. Örneklendirmek gerekir mesela ; kesin 1000 adamı öldürmeli, silah yardımı ile 250 kişi elinden yaralamalı, en çok sevilen hareketten head shot tekniğini 300 adamda denemeli ve yine 250 insanı dizinden vurmalısınız. Listeniz kabarık, bu kanlı intikam oyunu sizleri bekliyor ne kadar görevde başarılı olur ve elinizden gelenin en iyisini yaparsanız oyunu bitirme şansınız bir o kadar fazla olacaktır.

max payne 3 oyun karakterleri

 

Bir Cevap Yazın