League of Legends

league of legends oyunu oynaLeague of Legends Artık Türkçe sesler ile karşınızda :

Dünyanın çok aranan ve oynanan oyunları arasına giren league of legends 56 farklı ses karakteriyle Türk diline çevrilmiş. Türkçe çeviri sayesinde oyuncu artık verilen görevleri kendi dilinde rahatça oynayacak ve oyundaki rapliklere kayıtsız kalmayacaklar. Seste emeği geçen 56 ses sanatçısı arasında Cem Kurtoğlu, Müge Oruç Kaptan, Nüvit Candan Er, Payidar Tüfekçioğlu gibi ünlü simalar tekrar adından bahsettiriyor. Oyunda dünya üzerinde farklı turnuvalar açılıp yarışlar yapılıyor ve bu turnuvaların gerçek hedefi  oyunu spor faaliyeti haline getirmek için çabalar sarfediliyor.

League of Legendleague_of_legends_karakterlerı

Oyuna girişte karakterlik ismi seçmek gerek ve daha sonra bu şekilde oyun oynayıp oynamadığınızı hakkında sizden bilgi istiyor. Karakter seçiminden hemen sonra. League of Legends dünyasına başlangıç yapıyorsunuz.. Oyunda birden fazla çok karakterin olması ayrı bir hava katmış oluyor ve her ne çok karmaşık gibi görünse de aslen eğitim kısmının ardından basit ve tat alıcı hale geliyor.

League of Legens Mevkinizi Koruyun ve Birlik Olun ..

Hedef için karşı alana girerek ana inhibitorü patlatmak ve 5 vs 5 yapılan savaşta takım oyununa çok önem vermelisiniz. Genelde 1 destek alıp, 1 tank ve 3 atak takım kurmanızda faydalı olur. Seviye geçildikçe menzil karakterileri gibi birçok detayı olan bölümler oluşacaktır. Oyunu dikkat çeken bir diğer tarafı ise para ödeyerek diğer bölümlere kolay ulaşım sağlamasıdır. Çok puan almak demek diğer oyun karakterleri için anında kullanmamız sayılmıyor. Bir haftalık süre kadar beklemekte lazım. Oyuna başlayanlar, şampiyonleague_of_legends_savascilari olabilmek için diğer şampiyonlarla karşılaşıp oyun puanları gibi artıları ilk etapta yapması gerekeni yapıyor .Her oyuncu kendi has tarz taşıyor. League of legens en başta öğrenmeniz gereken şey mutlaka karakterlerin özelliklerini bilmek. Karşınızdakine ona göre saldırma pozisyonları belirlemek puanlar için önemli yer tutuyor. Vahşi Hydra, Üçlü güç tarzında eşyalar bulursanız gücünüzü dahada artırmış olursanız.Asıl iş eşyaları alan düşman için misyonu kestirmek ve rakibe göre belirleyeceğiniz eşyalarıda bularak takım gücüne katkı sağlamak lazım. Tanklar iki ana başlıkla güçlenir; hasar çek ve rakipleri oyala gibi. Bunu çoğu yerde kullandığınızda kalabalık kontrolü olarak karşınıza sunar. Destek ise arkadaşlıkları ve ustalığınızı güçlendirir. Büyü direnciniz 16 kat artar bu da çok büyük artı sağlar. Büyücüler verdikleri anlık hasarlarla işlerini tam anlamıyla yerine getirirler ve bunun yanı sıra kalabalık kontrolü etkileri bulunmaktadır. Bir başka karakterimiz Ormancılar hiç yardımsız canavarları öldürmekte profesyonellerdir. Bu kahramanları güçleri arasında kendilerini bakma ve güçlerini tazeleme gibi bir çok özelliğide oyun içerisinde mevcuttur.

league of legends hilesi

Bir Cevap Yazın